Svatební video

svatbasmlSvatební video zaznamená jedinečný okamžik ve Vašem životě.

Díky zkušenostem a špičkovému technickému vybavení pro Vás zaznamenáme a zpracujeme záznam Vašeho svatebního dne podle Vašeho přání.

Vítáme, pokud máte představu jak má vaše video vypadat a nebo se s námi o jeho podobě chcete poradit.

Vaše video může mít podobu zpracovaného záznamu obřadu, celého svatebního dne a nebo videoklipu na hudbu dle Vašeho výběru. Vše je možno uložit na DVD a nebo BLU-RAY DISK v nejvyšší kvalitě, včetně potisku atd. Váš svatební den zaznamenáme špičkovou profesionální videokamerou v plném HD rozlišení a plnohodnotném barevném formátu. Samotný obřad zaznamenáme alespoň dvěma kamerami.

Základní cena za natočení a zpracování obřadu je 2.500 Kč. Cena může být ale velice individuální v závislosti na rozsahu natáčení a zpracování, tedy na Vašich požadavcích.

Pro Vaši spokojenost doporučujeme nejlépe osobní konzultaci Vašich představ pro sladění a přípravu natáčení tak, aby  Váš  slavnostní den nebyl potom vlastním natáčením zbytečně narušován a výsledek byl co nejlepší. Současně se také dohodne  Vaše cena podle rozsahu a způsobu natáčení a požadované výstupní formy videa.

Konečný výsledek závisí pak závisí na profesionalitě našeho studia, ale současně i na ostatních okolnostech jako je vlastní prostředí, počasí a nakonec i na Vás a na tom, kolik času chcete ve svůj svatební den věnovat natáčení a kolik k tomu, abyste si ho skutečně užili. Z naší strany upřednostňujeme způsob natáčení, kdy do vlastního průběhu svatby zasahujeme co nejméně a snažíme se díky zkušenostem s tvorbou televizních dokumentů být spíše pozorovatelem a zachytit to podstatné, aniž bychom něco násilím organizovali. Níže najdete pár ukázek.